ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Najniższą pozycję w naszym rankingu zajmuje Karolina Korwin Piotrowska, tylko trochę wyżej notowaną osobą jest Rafał Mroczek i zajmuje miejsce przedostatnie.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Zbigniew Wodecki   Zbigniew Wodecki

piosenkarz, muzyk

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 254 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 20.08.2007

 
 

Jeden z najbardziej znanych muzyków i kompozytorów polskiej sceny. Urodził się w Krakowie, 6 maja 1950 roku. Śpiewa, gra na skrzypcach i trąbce oraz komponuje utwory.
Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej. Współpracował z kabaretami Anawa i Piwnica pod Baranami, Krakowską Orkiestrą Kameralną a także z Polskim Radiem.
Zbigniew Wodecki z pewnością najbardziej znany jest z wykonania piosenki do bajki animowanej “Pszczółka Maja”, a także z przeboju “Zacznij od Bacha”.
W ostatnich latach często współpracował z telewizją TVN, prowadząc programy “Droga do Gwiazd” i “Twoja Droga do Gwiazd”, a także występując jako jury w show tanecznym “Taniec z gwiazdami”. Wśród widowni wzbudza sympatię dzięki pozytywnemu nastawieniu, poczuciu humoru oraz życzliwości.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.