ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Dodając swoją opinię możesz (ale nie musisz) pozostawić w podpisie adres swojej strony www oraz e-mail.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Violetta Villas   Violetta Villas

piosenkarka, aktorka, kompozytorka, auto

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 232 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 18.06.2007

 
 

Urodziła się w Belgii, mieście Legie, 10 czerwca 1938 roku. W wieku 8 lat przyjechała do Polski. W 1956 roku podjęła naukę śpiewu w szkole średniej (muzycznej) w Szczecinie, skąd przeniosła się do Wrocławia, a później do Warszawy.
Jako piosenkarka występowała na całym świecie: zarówno w Warszawie, w Paryżu, Australii czy Ameryce. Była pierwszą gwiazdą w Las Vegas. Śpiewała w kilkunastu językach setki utworów. Wydała od 1961 roku, aż 16 płyt. Z czego ostanie nagrania w ciągu kilku dni zdobyły podwójną platynę!

Violetta Villas jest również znana ze swojej dobroczynności dla zwierząt, założyła schronisko, w którym znalazło się miejsce dla ponad 300 kotów, 150 psów i kilkunastu kóz.
Arytystka jest od początku swojej kariery do dnia dzisiejszego, nieustannym obiektem zainteresowania mediów oraz szerokich rzeszy ludzi.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Ona jeszcze jest wspaniała
coś
Violetta Villas Najwspanialsza Osoba!!
Fenomen wokalny
Kochają Ją tłumy...
Należy się Villas szacunek!!
Hmmm
Oryginalna i barwna osobowość
Profesjonalistka i perfekcjonistka
o Wiolettcie Villas

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.