ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


w sam raz to temat opinii napisanej o Diana Rudnik.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Tomasz Ossoliński   Tomasz Ossoliński

projektant

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 257 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 23.08.2007

 
 

Pochodzi ze Śląska.Tam zajął się modą i dostał pierwszą pracę w tym kierunku.Tomasz to znany polski projektant mody,który debiutował w branży w wieku 17stu lat.Swoje pierwsze projektanckie laury zdobył w Gdańsku.Obecnie ma w swoim dorobku pokazy w Londynie,Tokio.
Modą zajmuje się od kilkunastu lat.Zawodowa droga Tomka to Katowice-Bytom-Warszawa.
Zasłynął z projektowania gorsetów,w których występowały gwiazdy.I spełnij swoje marzenia,by stworzyć suknię na oskarową galę.
Szlify poważnego projektanta zdobył tworząc dla dużych zakładów odzieżowych.
Jego pierwsza kolekcja,którą stworzył w 3 miesiące liczyła około 300 garniturów.
W swojej pracy dobiera najlepsze materiały.Uwielbia luksusowe wełny,jedwabie i muśliny.Nigdy nie używa sztucznych materiałów.Lubi poznawać nowe technologie i łączyć je z tradycyjnymi.Nominowny do wielu nagród m.in. : Ikony A4 za 2005r.
Dba o stylizację największych gwiazd w polskim show biznesie. Bez kozery można powiedzieć,że bardziej zabiegają o niego niż Tomek o nich.

Uznany jako gwiazda męskiego designu,określany mianem najbardziej modnego projektanta obecnych czasów.Można by wymieniać tysiące gwiazd ,które się u niego ubierają,ale on sam jest gwiazdą i swoim nazwiskiem przyciąga tylko najlepszych.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Tomek
dzisiejszy Janosik...
Zawsze Taki Sam

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.