ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Laura Samojłowicz ma tylko trochę niższe noty niż Janusz Palikot, osoby te zajmują odpowiednio 676 i 675 miejsce w rankingu.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Sebastian djLord Jarmolski   Sebastian djLord Jarmolski

DJ,prezenter

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 2 razy

Zajmuje 665 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 27.12.2009

 
 

DJ LORD
Sebastian Jarmolski dee jay, prezenter.

Debiutuje jako DJ w 1986 roku w rodzinnym mieście Żary. Przez 10 lat swoje umiejętności rozwija w lokalnych klubach, gdzie doskonali warsztat. Podczas tej dekady eksperymentuje z różnymi stylami muzycznymi. Zaczyna od ery disco przez new wave, pop, rap i dance. Swoje inspiracje w tym okresie czerpie z listy przebojów Bogdana Fabiańskiego "TOP 40 Dance Chart" i listy przebojów Trójki prowadzonej przez Marka Niedźwieckiego.
W 1996 roku kończy warsztaty dla prezenterów dyskoteki w Zielonej Górze
(dyskoteka HADES) prowadzone przez Andrzeja Zabiegę rzecznika PSPM i zdobywa certyfikat.
W tym czasie współpracuje z ?Listą Przebojów Lubuskich DJ-ów” publikowaną w Gazecie Lubuskiej. Bierze udział w mistrzostwach Polski w klubie ?OK.”
(Białobrzegi Radomskie), gdzie poznaje Bogdana Fabiańskiego.

Momentem przełomowym jest otwarcie granicy Berlina Zachodniego i napływ singli oraz płyt. Wtedy to jego styl ewoluuje, fascynuje go muzyka house, techno, trance - na wybrzeżu otwiera z kolegą klub techno ?Mayday” Dziwnów, bo tam właśnie mieścił się klub, zostaje okrzyknięty przez szczecińskie media stolicą techno.

Kończą się wakacje 97? - kończy się przygoda na wybrzeżu. DJ LORD podpisuje kontrakt z jednym z najlepszych klubów w woj. lubuskim - ODYSSEIA 2001 i zostaje tam rezydentem. Przez trzy lat szlifuje swój styl muzyczny. Razem z właścicielem klubu zapoczątkowuje cykl imprez AMSTERDAM z dj Matushem oraz SOUND TRIP z Carlą Rocą. Występuje wspólnie z DJ Brush, Alchemist Project, Dj Pablo, Dj ARC, Dj Krist (Kris van D), Dj Michael, Dj Czado, Thomas, Reni Jusis.

Krótko współpracuje z Gazetą Regionalna - pisze artykuły i prowadzi rubrykę ?Na topie”. Prowadzi w Radiu Jowisz z Jeleniej Góry (obecnie Radio Złote Przeboje) audycje
?120 na godzinę” razem z Robertem Motyką (Roxy FM ? kabaret Paranienormalni).

W 2000 roku zostaje rezydentem w Klubie ?MŁYN” w Gryfowie Śląskim na dwa lata. Organizuje tam koncerty hip-hop: Meza, Owala i Tedego. W trakcie tej współpracy wyjeżdża do klubów w Szwajcarii i Niemczech (Ronneburg-Frankfurt/M) Klub ?La Belle”.

Od 2001 roku rezydent Klubu ?CEGŁA” w Żarach, organizuje m.in. piątkowe imprezy house i ?SWISS DJs ON tour” gdzie grają szwajcarscy dj-e Norman, Chris Nunez, Dj Rococo. Organizuje koncerty grupy Sumptuastic, w 2005 roku zaczyna współpracę z Bogdanem Fabiańskim i Marcinem Kiljanem (Anthony Moon), która owocuje imprezą ?DJ PARTY” (Polsat), gościnnie wystąpiła Magda Modra. Od tego czasu można go usłyszeć w ?Wieczorze i nocy DJ-ów " Top 40 Dance Chart” w RDC www.rdc.pl

W 2007 roku razem z Gazetą Regionalną i Katarzyną Senyk (TVP1) tworzy internetowe Radio IP. Jest członkiem DMC i DJ PROMOTION. Gra wszystkie znane style muzyczne, wciąż poszukuje i eksperymentuje z muzyką. Jest wydawcą Lubuskiego Portalu Muzycznego www.djs.yoyo.pl . Obecnie mieszka w Warszawie.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.