ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Andrzej Mogielnicki ma tylko trochę niższe noty niż Magdalena Shazza Pańskowska, osoby te zajmują odpowiednio 436 i 435 miejsce w rankingu.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Robert Patoleta   Robert Patoleta

dziennikarz

Średnia ocena: +6.67

Osoba była oceniana: 6 razy

Zajmuje 60 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 02.03.2010

 
 

Ur. 5 października 1975 r. w Mińsku Mazowieckim. Dziennikarz zajmujący się showbiznesem. Właściciel firmy producenckiej Euforia Media.

Autor artykułów o popkulturze w wielu gazetach. Prowadził programy m.in. w TVP 2 i Superstacji.

Obecnie prowadzi cykl kontrowersyjnych wywiadów "Gwiazdy dla WPtv" i kieruje serwisem Wideoportal.pl. Pisze też szeroko komentowany blog na temat świata rozrywki i mediów.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.