ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Genialny gitarzysta to temat opinii napisanej o Jan Borysewicz.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Radosław Majdan   Radosław Majdan

bramkarz w piłce nożnej

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 285 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 07.09.2007

 
 

Urodzony 10 maja 1972 roku w Szczecinie. Karierę w piłce nożnej rozpoczął w 1989 roku w Pogoni Szczecin. W 1992 roku debiutował w ekstra klasie.W latach 2001 ? 2002 grał dla tureckiego zespołu Goztepe Izmir, w 2003 roku dla drużyny izraelskiej SC Aszdod, w kolejnych latach 2004 ? 2006 powrócił do ojczystej drużyny Wisły Kraków, a od czerwca 2006 ponownie gra dla Pogoni Szczecin.

Jako ciekawostkę należy dodać, iż od listopada 2006 roku jest radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego (kandydat z listy PO).

Obecnie jest mężem znanej piosenkarki Doroty Dody Rabczewskiej (mimo złożonego przez nią pozwu o rozwój, w finale nie doszło do ich rozstania).

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Przegrzanie

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.