ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


W serwisie Znani Polacy znajdziesz wiele interesujących opinii napisanych przez internatów, oto tematy niektórych z nich: Krzysztof Ibisz? Ideał!, Ciekawa postać dziennikarska, do anny.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Piotr Swend   Piotr Swend

aktor

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 460 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 13.09.2008

 
 

Piotr Swend (ur. 24 czerwca 1992) - aktor młodego pokolenia, znany głównie z brawurowo granej roli Maciusia Kowalika w telenoweli "Klan", wystąpił także w spektaklu teatru telewizji pt. "10 Pięter".
"Jestem fajny i dobrze gram" - wyjawił młody aktor w jednym z wywiadów. Ma brata bliźniaka, który nie jest jednak aktorem. Do serialu dostał się z castingu 8 lat temu i od razu został idolem widzów "Klanu". Robi również furorę w internecie.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Świetny naturszczyk
Ma szelma wdzięk
talent aktorski
Brzydka ona, brzydki on

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.