ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Najniższą pozycję w naszym rankingu zajmuje Karolina Korwin Piotrowska, tylko trochę wyżej notowaną osobą jest Rafał Mroczek i zajmuje miejsce przedostatnie.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Piotr Bruchajzer   Piotr Bruchajzer

prezenter radiowy, konferansjer

Średnia ocena:  0.00

Osoba była oceniana: 0 razy

Zajmuje miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 21.02.2011

 
 

Od 1998r prezenter radiowy, deejay, reporter, dziennikarz, korespondent radiowy. Ma w swoim dorobku materiały radiowe z najciekawszych zakątków świata, relacje z najważniejszych wydarzeń politycznych i muzycznych. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
Od 2007r właściciel agencji impresaryjno- promocyjnej oraz studia produkcji audycji i reklam radiowych . Konferansjer i organizator imprez masowych (kabaretony, festiwale muzyczne, pokazy mody, pokazy luzji)

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Event firmowy

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.