ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


W serwisie Znani Polacy znajdziesz wiele interesujących opinii napisanych przez internatów, oto tematy niektórych z nich: opinia, z nią zawsze pogoda..., Bardzo wrażliwa osoba.
 


 
     
  Opinia  

Opinia dotyczy osoby: Szymon Hołownia
 
 
 

Dodana do serwisu: 10.01.2009

Hmm...

Szymon Hołownia autorytet - to bardzo ciakawe jak ktoś może uchodzić za autorytet w sprawach kościoła nie mając w sumie rzetelnej wiedzy na ten temat, uważam, że ktos kto był na dordze zakonnej i nie dał zwyczajnie rady i odszedł nie jest według mnie osobą która może wypowiadać się na temat kościoła i być swoistym mentorem ...
Uważam, że p. Szymon jest człowiekiem który ma dobre parcie na szkło jego dziecinna twarz dojrzałośc emocjonalna na takim samym poziomie itd jesli chodzi o kompetencje jego jako osoby np: w tv religia sa kiepskie krótko mówiąc człowiek niewykształcony na takim stanowisku to pomyłka !!! Proszę zauważyć, że w normalnym świeicie nie ma tego ale u nas to norma ktoś z tvn wybrał niedojrzałośc emocjonalną która serwuje ludziom coś co jest łatwe... p. Szymonie prosze zwrocic uwage ze wiara wymaga poświęceń i dorga do zrozumienia jest trudna a pan serwuje kicz przewrót mentalny i mlodm zagubionym ludzion podaje cos co jest w gruncie rzeczy malo istotne a nie rozwiazuje ich problemy
Przepraszam za ton ale uważam ze pan jesli ma troszke przyzwoitosci to podaruje sobie bycie w tv i serwowanie tyvh marnosci. Musi Pan sobie zdać sprawę, że nie ma PAN ŻADNEGO WYKSZTAŁCENIA I NIE MA PAN PRAWA SIE WYPOWIADAC W TAK TRUDNYCH TEMATACH KONIEC KROPKA.
UMYŚLIŁ PAN SOBIE COŚŚŚŚ I REALIZUJE TO TO TAK SAMO JAK BY NIEWIDOMY UPARŁ SIĘ ZE CHCE BYĆ KIEROWĆĄ AUTOBUSY TO NIM BĘDZIE PROSZE SIĘ ZASTANOWIĆ I ZAOSZCZEDZIĆ MŁODYM LUDZIOM, TYCH MIERNOŚCI.

Opinia dodana przez: DEKERD

  Wszystkie opinie  
   

Przeczytaj inne opinie o tej osobie:

w tym kralu trzeba więcej takich ludzi.
Aniu az kipi z Ciebie nienawiścią
Szymon Hołownia-super
W obronie Ani!
Inteligent jak diabli
Moje uznanie, Szymon
Opętańcy
cyniczność
on się stara
Profesjonalista w każdym calu
Beznadziejny
odważny "porywacz"
dałam się przekonać
gratuluję bystrości
do anny
A ja jestem na "tak"
Hmm...
Do użytkownika "ania":
Światło
Wyjatkowy
do użytkownika Ania
do użytkownika ania
Pan Hołownia
Pytanie
Nie ma drugiego takiego!
Powala mnie
Rewolucjinista
Szymon Hołownia
program
Ma to COŚ
Swietny dziennikarz
Kochany,dobry,kulturalny i miły człowiek
super facet
Po prostu człowiek niebanalny :)
Niekompetentny i mierniutki dziennikarz.

Dodaj swoją opinię

 

 

 

 

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.