ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


W czołówce znanych osób Danuta Holecka zajmuje pierwsze miejsce, kolejne pozycje zajmują: Barbara Kałużna i Krzysztof Ziemiec.
 


 
     
  Opinia  

Opinia dotyczy osoby: Artur Rojek
 
 
 

Dodana do serwisu: 08.09.2008

trzeba pomyśleć

Wg mnie Myslovitz to świetny zespół !! Nie dziwię się jednak,że nie wszyscy potrafią to dostrzec.Nie każdemu musi chcieć się myśleć...a żeby zrozumieć ich teksty to trzeba pomyśleć :):) Tak więc to nie muzyka dla wszystkich,a raczej dla tych "mniej płytkich".Uważam tak,ponieważ nie można tych tekstów porównywać np.z bezsenswnym tłuczeniem w żelastwo(np.techno). Ojoj kochany ten zespół :) Muzyka cudna...i ta delikatna i ta ostrrra,każdy mógłby znależć coś dla siebie. A jeśli ktoś nie zna tej muzyki to nie rozumiem dlaczego ocenia ja negatywnie...a możecie mi wierzyć,że takie osoby są. A ja tam lubie np. taki przyjemny text "zapisz myśli na patykach... " :)

Opinia dodana przez: Jolcia :*

  Wszystkie opinie  
   

Przeczytaj inne opinie o tej osobie:

trzeba pomyśleć
tą muzykę trzeba rozumieć...
Rojek - najlepszy piosenkarz na świecie

Dodaj swoją opinię

 

 

 

 

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.