ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Znanych Polaków oceniamy w skali od +10 do -10, a 0 jest oceną całkowicie neutralną.
 


 
     
  Opinia  

Opinia dotyczy osoby: Joanna Kryńska
 
 
 

Dodana do serwisu: 05.09.2008

Najpiękniejszy uśmiech polskiej TV !!!

Każdy serwis informacyjny prowadzony przez panią Asie to coś magicznego . Jest poprostu świetna . Ma taką lekkość w przekazywaniu informacji , właśnie jak już było pisane powyżej nie koloryzuje , nie opisuje tylko przedstawia rzeczywistość :)Potrafi też bardzo fajnie przeprowadzać rozmowy . Jest taka rzeczowa , opanowana a przy tym tak życzliwie nastawiona do rozmówcy (no chyba , że był to polityk :) ) Jako reporterka również była super , taka trochę zadziorna szczególnie w Sejmie ;) .Uwielbiam Jej głos , bardzo oryginalny :)I bez najmniejszych wątpliwości jest najpiękniejsza prezenterka w całej Tv :)Ach , noi oczywiście Jej uśmiech - cudowny , uroczy , taki szczery i naturalny ,co chyba w tv nie jest częste .Niestety nie znam pani Joasi osobiście , ale wydaje się bardzo sympatyczna .To ładnie pochwaliłem ;) , ale ani jedno zdanie nie jest absolutnie na wyrost ;)
Troszke jestem zły , że prowadzi ´ PzP´ -chociaż czyni to profesjonalnie , bez najmniejszych zarzutów .Ale to chyba dlatego , że w serwisach byłoby Jej więcej ;)
Pozdrawiam serdecznie panią Joanne i życze żeby pani była dalej taka jaka jest :)

Opinia dodana przez: maxxx

  Wszystkie opinie  
   

Przeczytaj inne opinie o tej osobie:

Najpiękniejsza dziennikarka TV
Najpiękniejsza dziennikarka TV
Wymiana
Żenada
Najpiękniejszy uśmiech polskiej TV !!!
pomyłka
bez dwóch zdań
profesjonalizm i uroda

Dodaj swoją opinię

 

 

 

 

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.