ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


W serwisie Znani Polacy znajdziesz wiele interesujących opinii napisanych przez internatów, oto tematy niektórych z nich: Tak trzymaj!, Inteligentna i urocza prezenterka , Czlowiek dobrej roboty.
 


 
     
  Opinia  

Opinia dotyczy osoby: Bogusław Wolniewicz
 
 
 

Dodana do serwisu: 11.08.2008

opinia o profesorze Wolniewiczu

Profesor Bogusław Wolniewicz jest dla mnie autorytetem głównie z powodu przybliżenia mi wybitnego dzieła Ludwika Witgensteina z wyjątkową i rozumną interpetacją.
Nie podzielam wszystkch poglądów politycznych profesora, jednak uważam że trzeźwośc naukowych spostrzeżen Boguslawa Wolniewicza, podejmowanie wyzwań i uczciwość wobec filozofii spowodowały u mnie zainteresowanie logiką, metafizyką, osobowściami takimi jak Elzenberg, Czeżowski, Carnap, Schlick, Ajdukiewicz, Kotarbiński. Jestem wdzięczny, że po lekturze "Filozofia i wartosci" oraz "Rzeczy i fakty" patrzę na "świat" z bardziej dojrzałej perspektywy.Ta droga wciąż trwa.
Dziękuję Panie Profesorze za wskazówki jak czerpać z czystego źródła filozofii.

Opinia dodana przez: Andrzej Klarys

  Wszystkie opinie  
   

Przeczytaj inne opinie o tej osobie:

Prof. Bogusław Wolniewicz
opinia o profesorze Wolniewiczu

Dodaj swoją opinię

 

 

 

 

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.