ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Szukając jakiejś osoby, korzystaj z wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie, wpisz jej imię i/lub nazwisko.
 


 
     
  Opinia  

Opinia dotyczy osoby: Anna Jędrzejowska
 
 
 

Dodana do serwisu: 29.04.2008

o Annie J. - polemicznie

Do napisania kilku słów o Annie Jędrzejowskiej sprowokowała mnie opinia, którą tu przeczytałem, sygnowana podpisem ,,stały widz TVN24??.
Jestem dość częstym widzem programów, które prowadzi redaktor Anna Jędrzejowska. Mam jednak zgoła odmienną opinię, zarówno o jej dziennikarskim profesjonalizmie jak i kulturze, do której nie mam zastrzeżeń. Nie zauważyłem też braku obiektywizmu i żadnej formy dyskryminacji w jej wypowiedziach w stosunku do zapraszanych rozmówców, a tym bardziej narzucania własnego zdania widzom. Dziennikarz prowadzący program ma prawo do własnego sądu w temacie, który porusza, jak również do stawiania trudnych pytań. Nie jest przecież jedynie beznamiętną tubą. (Proszę sobie obejrzeć np. programy Moniki Olejnik). Redaktor Jędrzejowska, w żadnym stopniu, nie przekracza tu dopuszczalnych granic. Najbardziej absurdalny wydaje mi się jednak zarzut rzekomego braku kultury, którego dowodem ma być to, że nie wstaje żegnając swoich gości (...?). O ile wiem, przywilejem kobiet (i to niezależnie od wieku) jest podawanie ręki siedząc. Panie pracujące w tej i innych telewizjach postępują tak samo. Jeszcze a propos zapraszania gości; tak, dziennikarz kompletując sobie uczestników programu, który prowadzi, dokonuje wyboru, a więc WYRÓŻNIA w ten sposób tych, których wybiera. Politycy dobrze o tym wiedzą i skwapliwie korzystają z tej możliwości aby zaistnieć w mediach. To taka reklama gratis.
Jedyne w czym się zgadzam ze ,,stałym widzem?? to ocena dotycząca urody pani redaktor. Rzeczywiście, to piękna kobieta.

Opinia dodana przez: Henryk H.

  Wszystkie opinie  
   

Przeczytaj inne opinie o tej osobie:

Dla uroczej Anny Jędrzejowskiej
Pani Anna Jędrzejowska
Piękna profesjonalistka
O prowadzacej
o Annie J. - polemicznie
Okiem widza o pani Annie Jędrzejowskiej
Anna Jędrzejowska
Ania Jędrzejowska
sylwetka
Anna
Ania Jędrzejowska

Dodaj swoją opinię

 

 

 

 

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.