ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Ania Dąbrowska ma niewiele wyższe noty od Ewa Demarczyk, osoby te zajmują odpowiednio 399 i 400 miejsce w rankingu.
 


 
     
  Opinia  

Opinia dotyczy osoby: Anna Jędrzejowska
 
 
 

Dodana do serwisu: 14.03.2008

Ania Jędrzejowska

Anna J.- jest JEDNA JEDYNA! Sliczna, mądra z temprramentem (wiersze by pisać). Dobra, uczciwa, bezstronna dziennikarka, pełna wdzięku. (Bezstronna nie oznacza bez poglądów). Prawdziwa ozdoba TVN-u i pewnie nie tylko. Szkoda, że ostatnio występuje jedynie w 24Godzinach i to tylko w drugiej połowie tygodnia. Zaprasza interesujących gości i zadaje ciekawe, choć bywa, że trudne pytania (np. vide wywiad z W. Pawlakiem 12 III. 08). Ma refleks i ten błysk w oku. Potrafi żywo reagować na kwestie wygłaszane przez swoich rozmówców. Ma także niezwykle ujmujący, pełen ciepła uśmiech. Szkoda tylko, że tak rzadko to robi... No cóż, widać życie nie jest lekkie, nawet dla tak pięknych kobiet jak pani Ania. Zwłaszcza, kiedy uprawia się, co by nie powiedzieć, stresujący zawód.
Życzę jej pomyślności i sukcesów. I proszę, jeśli choć trochę lubi swoich wiernych widzów, niech się jak najczęściej uśmiecha... Pani Aniu..?

Opinia dodana przez: ,,ramati11\'\'

  Wszystkie opinie  
   

Przeczytaj inne opinie o tej osobie:

Dla uroczej Anny Jędrzejowskiej
Pani Anna Jędrzejowska
Piękna profesjonalistka
O prowadzacej
o Annie J. - polemicznie
Okiem widza o pani Annie Jędrzejowskiej
Anna Jędrzejowska
Ania Jędrzejowska
sylwetka
Anna
Ania Jędrzejowska

Dodaj swoją opinię

 

 

 

 

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.