ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Prenumerując nasz newsletter zawsze będziesz na bieżąco z nowo dodanymi znanymi Polakami oraz opiniami na ich temat.
 


 
     
Pomiń tę osobę i przejdź do oceniania kolejnej >>>
  Sylwetka osoby
         
Agnieszka Krukówna   Agnieszka Krukówna

aktorka

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 264 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 27.08.2007

 
 

Urodziła się 20 marca 1971 roku w Chorzowie. Aktorka została praktycznie przez przypadek i szczęśliwy zbieg okoliczności, gdy jako mała dziewczynka spędzała ferie zimowe, mama aby je bardziej urozmaicić zaprowadziła je na casting filmowy ? który małej Agnieszce udało się wygrać. Od tego czasu regularnie brała udział w takich catsingach.
Jako dorosła osoba, tym razem namówiona przez znajomych, zdecydowała się przystąpić do egzaminów wstępnych w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, gdyż zdała je celująco.
Od czasów dzieciństwa Agnieszka Krukówna wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach filmowych, największa jednak popularność zdobyła pod koniec lat 80 odgrywając role w dwóch serialach telewizyjnych “Urwisy z doliny Młynów” i “Janka”.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

czekam z utęsknieniem
Mobilizacja

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:
 
  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,22 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.