ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


W serwisie Znani Polacy jak sama nazwa wskazuje, umieszczamy i oceniamy tylko Polaków :-)
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Marta Kuligowska   Marta Kuligowska

dziennikarka

Średnia ocena: +5.83

Osoba była oceniana: 12 razy

Zajmuje 78 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 09.10.2007

 
 

Marta Kuligowska urodziła się 4 marca 1976 roku w Warszawie. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji i Wyższej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi.
Jest dziennikarką stacji TVN 24 gdzie prowadzi serwisy informacyjne a w przeszłości rownież magazyn "Zdrowie". Jednocześnie jest prezenterką stacji TVN Med. Wcześniej pracowała także w TVN STYLE oraz TVN gdzie prowadziła program "Wizjer TVN" oraz była lektorką programu "Jestem jaki jestem".

Prywatnie jest związana z Pawłem Hoffmanem, który jest fotoreporterem i któremu w październiku 2007 roku urodziła bliźniaki : Helenę i Franciszka.

Zdjęcie : kadr z "Poranka TVN24"

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Kryteria
z nią zawsze pogoda...
Marta którą pamiętam.....
geografia - Podlasie

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.