ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


W naszym serwisie zagościło już 694 znanych Polaków. 178 z pośród nich jest przez Was ocenianych pozytywnie.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Maciej Orłoś   Maciej Orłoś

dziennikarz, aktor

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 231 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 11.06.2007

 
 

Urodził się 16 lipca 1960 roku w Warszawie. Od 1991 roku prowadził popołudniowy program informacyjny telewizji publicznej Teleexpress.
Od tamtego roku jest mocno związany z TVP, dla tej stacji prowadził m.in. programy takie jak: “Oko w oko”, “A to Polska właśnie!”, “Trochę kultury”, “Pociąg do kultury”, “Cooltura” oraz program dla niepełnosprawnych “Przyjaciele”.
Maciej Orłoś wystąpił także w wielu produkcjach kinowych jak telewizyjnych, z tych bardziej znanych warto wymienić: “W labiryncie” (1988-1991 r.), “Złotopolscy” (1997 r.), “Obywatel świata” (1991 r.), “Lista Schindlera” (1993 r.), “Wirus” (1996 r.), “Haker” (2002 r.).

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dość tych umizgów
'Umizgów 'ciąg dalszy

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.