ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Znanych Polaków oceniamy w skali od +10 do -10, a 0 jest oceną całkowicie neutralną.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Kasia Cerekwicka   Kasia Cerekwicka

piosenkarka, autorka tekstów

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 200 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 14.05.2007

 
 

Urodzona 17 marca 1980 roku w Koszalinie. Jest absolwentką technikum samochodowego w tym samym mieście. Znana szerszej publiczności stała się w 1997 roku, gdy zdobyła pierwsze miejsce w koncercie finałowym “Szansy na sukces” (programu rozrywkowo-muzycznego nadawanego w TVP2). W 1997 i 2000 roku wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Kasia Cerekwicka do tej pory wydała dwie płyty: “Mozaika” (2000 r.) która nie odniosła wielkiego sukcesu oraz “Feniks” (2006 r.) która znacznie lepiej się sprzedała niż poprzednia.

Jej piosenka “Na kolana” w 2006 roku zdobyła “Superjedynkę” w kategorii Przebój Roku. Zajęła również pierwsze miejsce na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Szwecji. Jako gwiazda występowała w programie rozrywkowo ? tanecznym “Taniec z gwiazdami” emitowanym przez TVN.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.