ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Krzysztof Kowalewski ma tylko trochę niższe noty niż Marta Lipińska, osoby te zajmują odpowiednio 488 i 487 miejsce w rankingu.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Joanna Osińska   Joanna Osińska

dziennikarka

Średnia ocena: +7.31

Osoba była oceniana: 26 razy

Zajmuje 9 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 09.01.2009

 
 

Joanna Osińska - ur. 1968, dziennikarka szczecińskiego oddziału TVP. Prezenterka programu informacyjnego TVP Szczecin "Kronika", cyklu ´´Gość Trójki´´ oraz ´´Gość Dnia´´, od marca 2002 od listopada 2006 występowała w Kurierze TVP 3 i w Kurierze Biznes. Obecnie prowadzi Serwis ekonomiczny Biznes TVP.Info.
Niegdyś prowadziła weekendowy program TVP3 Szczecin - ´´Trójka Domowa´´ oraz na ogólnopolskiej antenie ´´Telekurier nocą´´. Często przeprowadzała relacje z imprez WOŚP, odbywających się w województwie zachodniopomorskim. Autorka cyklu programow ´´Tajemnice lasu´´. Jest często moderatorem i prowadzącym rożnego rodzaju debat.

Laureatka nagrody im. Adama Loreta w konkursie ogłaszanym przez Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Laureatka Nagrody "Rok Myśliwca" w kategorii media, przyznawanej przez Polski Związek Łowiecki.

Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie psychologii w zarządzaniu na US, przygotowywania projektów unijnych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu oraz ostatnio w kierunku bankowości centralnej i polityki pieniężnej organizowane przez Narodowy Bank Polski.

Kwalifikowany żeglarz i motorowodniak. Kocha las i wodę...

Wychowuje syna Aleksandra.

Zagrała spikerkę w "Młodych Wilkach 1/2"

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.