ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Szukając jakiejś osoby, korzystaj z wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie, wpisz jej imię i/lub nazwisko.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Joanna Koroniewska   Joanna Koroniewska

aktorka

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 308 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 26.09.2007

 
 

Urodziła się 27 maja 1978 roku w Toruniu. Ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Osobom rozpoznawalna stała się po graniu roli Małości w serialu TVP “M jak miłość”. Pyzatym grała jeszcze w kilku produkcjach filmowych: “Daleko” (1999 r.), “Trzy związki” (2001 r.) oraz kilku sztukach teatralnych: “Pół żartem, pół sercem”, “Seks, chemia i latanie” oraz “Love me tender”.
Stanęła także po drugiej stronie kamery. Razem z reżyserem Mateuszem Dymkiem nakręciła niezależny film pt. "Zwierzę powierzchni".
Wystąpiła w trzeciej edycji tanecznego show TVN “Taniec z gwiazdami”, razem z Robertem Kochankiem zajęła trzecie miejsce.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.