ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


W serwisie Znani Polacy znajdziesz wiele interesujących opinii napisanych przez internatów, oto tematy niektórych z nich: Nieziemski głos i piękne ciało..., Andrew the Chempion, FALSZYWE PUNKTY.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Joanna Brodzik   Joanna Brodzik

aktorka

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 183 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 25.04.2007

 
 

Urodzona 11 stycznia 1973 roku w Krośnie Odrzańskim. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej (1996 r.).
Tego samego roku zagrała swoją pierwsza role w “Dniu wielkiej ryby”. Współpracowała także z teatrem telewizji oraz grała na deskach teatru. Łącznie wystąpiła w kilkunastu sztukach teatralnych. Odgrywała role w wielu serialach komediowych, m.in. ”Graczykowie”, “Świat według Kiepskich”, “Buła i Spóła” oraz “Kasia i Tomek” ? od którego emisji, w 2002 roku stała się rozpoznawaną aktorką w całej Polsce. Od 2005 roku gra tytułową rolę w bardzo popularnym serialu obyczajowym “Magda M.”

Joanna Brodzik jest laureatką wielu konkursów, m.in. najlepsza aktorka komediowa na IV Festiwalu Komediowym w Trójmieście (2003r.), w 2004 roku otrzymała nagrodę “Wiktora”, a w 2006 roku nagrodzę telewidzów “Telekamera” w kategorii najlepsza aktorka. Czasopismo Viva przyznało jej tytuł “Najpiękniejsza 2006”.

Źródło zdjęcia:filmpolski.pl

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Wszystkiego najlepszego Pani Joanno!
Jak dobrze że jest Pani aktorką:))
kaskaderka

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.