ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Najniższą pozycję w naszym rankingu zajmuje Karolina Korwin Piotrowska, tylko trochę wyżej notowaną osobą jest Rafał Mroczek i zajmuje miejsce przedostatnie.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Bogusław Barański   Bogusław Barański

kapłan-Oblat, Mecenas Konkursu TATO ROKU

Średnia ocena: +7.21

Osoba była oceniana: 61 razy

Zajmuje 14 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 28.07.2009

 
 

O. Bogusław jest zakonnikiem i kapłanem ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Urodził się 9 grudnia 1979 roku w Tychach. Pochodzi z Bierunia w województwie śląskim. We wrześniu 1998 roku wstąpił do Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, a 21 czerwca 2005 roku przyjął święcenia kapłańskie. Od 2006 roku pomysłodawca i Mecenas Ogólnopolskiego Konkursu TATO ROKU. Od lipca 2008 pracuje we Wrocławiu na Popowicach, posługuje w Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Pokoju. Natomiast 17 lutego 2009 roku został Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Oblacka Pomoc Misjom LUMEN CARITATIS.

Jest człowiekiem wrażliwym, empatycznym, posiada zmysł organizacyjny, predyspozycje i zdolności managerskie. Jest osobą kontaktową, otwartą, umie współpracować z ludźmi.
Zależy mu na dobru drugiego człowieka, daleki jest mu własny interes i osiąganie korzyści własnej. Dobro człowieka, jego szczęście i rozwój to jego priorytet!

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

ogólne
Przesympatyczny. Jedyny w swoim rodzaju.
wielkie serce, wielkie możliwości
Walory
Zależy mu na dobru drugiego człowieka
Wspaniały człowiek
ogólne
wspaniały człowiek

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.