ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Waldemar Łysiak ma tylko trochę niższe noty niż Agnieszka Romaszewska, osoby te zajmują odpowiednio 505 i 504 miejsce w rankingu.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Bogdan Rymanowski   Bogdan Rymanowski

dziennikarz

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 317 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 09.10.2007

 
 

Bogdan Rymanowski urodził się 1967 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Swoją karierę rozpoczynał w Radiu Kraków, później pracował w RMF FM. Następnie trafił do Telewizji Wisła gdzie prowadził "Fakty". Później pracował kolejno w TVN (1997-2000 r.), Radiu Plus (1998-2001 r.) - gdzie prowadził audycje "Twarzą w twarz" oraz "W samo południe", TV Puls (2001 r.), gdzie był prowadzącym i szefem programu informacyjnego "Wydarzenia".
Od 2001 roku do dziś jest dziennikarzem TVN24 gdzie obecnie prowadzi "Magazyn 24 godziny". We wrześniu 2003 został prezenterem weekendowych wydań Faktów TVN.
Od 2004 roku prowadził wydania w ciągu tygodnia. Obecnie prowadzi także swój autorski program "Kawa na ławę", który jest emitowany na antenie TVN i TVN24.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Najlepszy dziennikarz
Super facet
Zdolny
profesjonalista w każdym calu

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.