ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Trzy najrzadziej oceniane osoby w serwisie to: Tomasz Migdałek, Marek Klapa, Patrycjusz Wyżga
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Anna Wyszkoni   Anna Wyszkoni

wokalistka

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 347 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 26.10.2007

 
 

Spiewaniem zajeła sie juz w dzieciństwie.Urodziła się w Tworkowie, 21 lipca 1980 roku. Jest wokalistka zespołu ?Łzy”, ale pisze również teksty piosenek. Na antenach radiowych debiutowała w 1996 roku dzięki nagraniu kilku piosenek wraz z zespołem Łzy na kasecie demo.
Jednak prawdziwa kariera rozpoczęła się w 1999 roku gdy na festiwalu Gama zdobyła Grand Prix. Następne wystąpiła w programie TVP2 ?Szansa na sukces”.
Wydany w 2001 roku drugi album Łez ?W związku z samotnością”, dzięki takim utworom, jak "Agnieszka" czy "Narcyz" osiągnął niebagatelny sukces rynkowy zdobywając status Platynowej Płyty (ponad 150 tys. sprzedanych egzemplarzy).W gazeta "pocorn" w 2004r .prznala jej i zespolowi "łzy" dwa "mikrofony pocornu"
Od tamtego czasu Annę Wyszkoni często można oglądać na stronach kolorowych magazynów.W 2008 roku walczyła o "bursztynowego slowika" z zaspolem "wideo".

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

To ciepła i wrażliwa osoba....
NIEZAPOMNIANY KONCERT 2003

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.