ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Znanych Polaków oceniamy w skali od +10 do -10, a 0 jest oceną całkowicie neutralną.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Anna Kalczyńska   Anna Kalczyńska

dziennikarka

Średnia ocena: +5.00

Osoba była oceniana: 2 razy

Zajmuje 96 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 09.10.2007

 
 

Anna Kalczyńska urodziła się 23 kwietnia 1976 roku. Jest absolwentką Kolegium Europejskiego (College of Europe) w Natolinie i Lingwistyki Stosowanej UW oraz dziennikarstwa Boston University.
Swoją karierę zaczęła w redakcji "Pegaza" w TVP! oraz w TV Polonia. Od 2002 roku do dziś jest dziennikarką stacji TVN 24 w której obecnie prowadzi serwisy informacyjne i magazyn "Polska i Świat". Wcześniej w TVN24 pracowała także jako reporterka oraz była wydawcą i prowadzącą magazyn "Studio Europa".
Prywatnie jest żoną Macieja Maciejowskiego, który jest szefem TVN Turbo. Jest córką pary aktorskiej- Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego oraz siostrą Filipa Kalczyńskiego- dziennikarza nSport. Ma także młodszą siostrę Marię (ur. 1990 r.).

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Ciekawa postać dziennikarska
Filmowy uśmiech.
Piękna i uśmiechnięta
Trzy raz naj...
Anna Kalczyńska
W CIĄŻY?
bez odrobiny pokory

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.