ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Jeszcze nikt nie oceniał Marek Michel. Możesz być pierwszym, który to zrobi!
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Agata Młynarska   Agata Młynarska

dziennikarka, prezenterka telewizyjna

Średnia ocena: -5.00

Osoba była oceniana: 2 razy

Zajmuje 684 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 20.09.2007

 
 

Urodziła się w Warszawie, 23 marca 1965 roku.
Jej kariera w telewizji rozpoczęła się w 1990 roku. Na początku prowadziła z Jurkiem Owsiakiem “Róbta, co chceta!” oraz pierwszy finały “Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Przez 16 lat pracowała dla drugiego programu Telewizji Publicznej jako prowadząca różne programy rozrywkowo informacyjne.
W 2006 roku przeszła do telewizji Polsat, gdzie jest producentem muzycznego show “Jak oni śpiewają” oraz prowadzącą teleturnieju “Eureko, ja to wiem!”.
Agata Młynarska grała również epizodyczne role w kilku serialach telewizyjnych, najczęściej występowała w nich jako dziennikarka.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Wacław
Pochwała

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.